O nás

Jsme studio pro zdravý životní styl.

Tým profesionálů vedený MUDr.Dagmar Peřkovou se specializujeme se na oblast: redukci nadváhy, dovyživéní organizmu, zdravého stravování, ale také na péči o Vaše tělo a krásu. Ke všem klientům přistupujeme naprosto individuálně a snažíme se přímo s klientem najít optimální řešení jeho potřeb a „ušít na míru“ program, který má velkou šanci na uspěch. Naše životní poznání je : „Kdo chce hledá způsoby, kdo ne hledá důvody“, takže pokud chcete určitě najdeme společně způsob, jak provést změnu k lepšímu, kvalitnějšímu a delšímu životu anebo jak posílit Vaši vitalitu!

Zdraví a dlouhověkost ve vysoké kvalitě života – to je to o co se spolu s námi můžete snažit. Pod vedením profesionálů na zdravý životní styl a anti-aging se můžete u nás dopracovat k celoživotně „prostorově méně výrazné“ postavě, k větší spokojenosti při pohledu do zrcadla na svůj obličej, a také k celkovému posílení své kondice a zdraví, ke zvýšení vitality a výkonnosti. Těší nás, že zdraví je pro Vás hodnota, kterou si ceníte a že jste se rozhodli si tuto hodnotu uchovat co nejdéle!

MUDr. Dagmar Peřková

MUDr. Dagmar Peřková – hlavní odborník, Absolventka III.lékařské fakulty, UK Praha, několik let se zabývá redukcí nadváhy a zdravou výživou. V současnosti založila centrum 2perfection, které řeší redukci nadváhy s tím spojené potíže klientů a to komplexně z několika aspektů. Zhubnout není tak složité, daleko složitější je pak si redukovnou hmotnost udržet… Proto se snaží, aby každý klient centra 2perfection po absolvování komplexního programu byl „odborníkem na své tělo a jeho stravovací potřeby“, naučil se rozumět signálům a byl schopen si sám zvyšovat svojí vitalitu a kvalitu života.

Víte, že

  • naše tělo je geneticky naprogramováno na věk 120let
  • každá vykouřená cigareta vám ubírá díky uvolněným volným radikálům cca 5 minut života
  • bychom měli u všeho co sníme brát do úvahy nejen kalorickou, ale i nutriční hodnotu
  • 1kg tuku představuje zásobárnu energie cca 30 000kJ
  • ovoce „gac“ (momordica cochinchinensis) je po staletí používané v alternativní medicíně k podpoře vitality a dlouhověkost

V případě zájmu o celkovou diagnostiku můžete navštívit i naši ordinaci praktického lékaře dp medic.  Nabíráme nové pacienty!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *